Login
Home
Sign Up
Leagues
Tournaments
Classes / Clinics
Drop-In / Pickup
Schedule
Classifieds
Feedback
Links
About Us
Contact Us
Schedule of Games
Games on Sunday, November 9, 2014
<
November 2014
>
S
M
T
W
T
F
S
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
League
Home
Away
Time/Status
Venue
Officials
Sun Coed 4th United
Tocar Spa
4 - 0
Savage Spirit
Complete
Jessup Premier Field #1
Sun Coed 2nd div
Java Jaguars
3 - 8
Used to be Good!
Complete
Jessup Premier Field #1
Sun Coed 4th Eagles
Smashers
4 - 4
Green Hornets
Complete
Jessup Premier Field #1
Sun Coed 4th Eagles
Canines
3 - 0
Strictly Platonic
Complete
Jessup Premier Field #2
Sun Coed 4th Eagles
Nerfherders
3 - 5
Bahnchods
Complete
Jessup Premier Field #1
Sun Coed 4th United
Triple B
2 - 7
Slow, Fat and Lethargic
Complete
Jessup Premier Field #2
Sun Coed 3rd div
Rangers
2 - 1
Raiders
Complete
Jessup Premier Field #1
Sun Coed 3rd div
Nobles
2 - 5
Blue Wings
Complete
Jessup Premier Field #2
Sun Coed 4th United
Under Construction
9 - 3
Window Lickers
Complete
Jessup Premier Field #1
Sun Coed 2nd div
Mad Cow
2 - 10
Over
Complete
Jessup Premier Field #2
Sun Coed 2nd div
FC DC
0 - 3
Athletic Saints
Complete
Jessup Premier Field #1
Sun Coed 4th Eagles
Chelsea FC
4 - 4
Pink Panthers
Complete
Jessup Premier Field #2
Sun Coed 3rd div
TC Youth
8 - 4
Nakama
Complete
Jessup Premier Field #1
Sun Coed 4th United
Joga Bonito
9 - 6
Sanjuanico
Complete
Jessup Premier Field #2
Calendar
<
November 2014
>
S
M
T
W
T
F
S
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
Events on Sunday, November 9, 2014
10:00 AM
2:00 PM
SDA Clinics FALL Sundays 10am-2pm (Ages 3-11)
SD1 Jessup 5v5 Field 3
3:00 PM
8:00 PM
SDI Sun Coed 2nd div
SD1 Jessup Premier Field 1
3:30 PM
8:00 PM
SDIII Men's Open Gold div
PGC Premier Field 7
3:30 PM
8:00 PM
SDIII Sun Men's Open Silver div
PGC Premier Field 8
4:00 PM
8:00 PM
SDII Sun Coed Open 2nd div
SD2 Harmans Premier Field 4
5:00 PM
8:00 PM
SDI Sun Coed 4th Eagles
SD1 Jessup Premier Field 2
5:00 PM
8:00 PM
SDII Sun Coed 4div Eagles
SD2 Harmans Premier Field 5
8:00 PM
11:00 PM
SDIII Sun Women Beginners Group B
PGC Premier Field 7
8:00 PM
11:00 PM
SDIII Sun Women Beginners Group A
PGC Premier Field 8
8:00 PM
11:00 PM
SDI Sun Coed 3rd div
SD1 Jessup Premier Field 1
8:00 PM
11:00 PM
SDI Sun Coed 4th United
SD1 Jessup Premier Field 2
8:00 PM
12:00 AM
SDII Sun Coed 3rd div
SD2 Harmans Premier Field 4
8:00 PM
11:00 PM
SDII Sun Coed 4 div United
SD2 Harmans Premier Field 5