Login
Home
Sign Up
Leagues
Tournaments
Classes / Clinics
Drop-In / Pickup
Schedule
Classifieds
Feedback
Links
About Us
Contact Us
Schedule of Games
Games on Sunday, December 20, 2015
<
December 2015
>
S
M
T
W
T
F
S
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
League
Home
Away
Time/Status
Venue
Officials
Youth (WINTER 1) SD1 Sat/Sun U12 Boys GOLD
FC USA 03
2 - 1
The Eagles
Complete
Jessup Premier Field #1
Youth (WINTER 1) SD1 Sat/Sun U11 Boys SILVER
A3 Hammers
1 - 6
C.C. Force
Complete
Jessup Premier Field #2
Youth (WINTER 1) SD1 Sat/Sun U11 Boys SILVER
Brasil FC
3 - 4
Dreamers America
Complete
Jessup Premier Field #1
Youth (WINTER 1) SD1 Sat/Sun U11 Boys SILVER
Freedom Revolution
0 - 7
Baltimore Bays United
Complete
Jessup Premier Field #2
Youth (WINTER 1) SD1 Sat/Sun U10 Boys SILVER
Chelsea
3 - 1
Pasadena Heat
Complete
Jessup Premier Field #1
Youth (WINTER 1) SD1 Sat/Sun U11 Boys SILVER
Pumas Elite FC
2 - 2
Arsenal SC
Complete
Jessup Premier Field #2
Youth (WINTER 1) SD1 Sat/Sun U10 Boys GOLD
Arsenal SC
0 - 6
ECSC U10 Black
Complete
Jessup Premier Field #1
Youth (WINTER 1) SD1 Sat/Sun U12 Boys GOLD
Cobras Blue
4 - 5
Severna Park Heat
Complete
Jessup Premier Field #2
Youth (WINTER 1) SD1 Sat/Sun U11 Boys GOLD
CSA
6 - 3
ASA Wolverines
Complete
Jessup Premier Field #1
Youth (WINTER 1) SD1 Sat/Sun U11 Boys GOLD
Baltimore Celtic Hooligans
7 - 1
FSC Rush
Complete
Jessup Premier Field #2
Youth (WINTER 1) SD1 Sat/Sun U11 Boys GOLD
Maryland International
8 - 0
ECSC
Complete
Jessup Premier Field #1
Youth (WINTER 1) SD1 Sat/Sun U10 Boys SILVER
Tidal Wave
8 - 0
Hustle Hounds
Complete
Jessup Premier Field #2
Youth (WINTER 1) SD1 Sat/Sun U10 Boys GOLD
The Incredibles
7 - 4
Takoma United Black
Complete
Jessup Premier Field #1
Youth (WINTER 1) SD1 Sat/Sun U11 Boys SILVER
Arsenal SC
0 - 3
Freedom Revolution
Complete
Jessup Premier Field #2
Sun Coed 4th div UNITED
Rice and Beans
8 - 5
Baltimore FC
Complete
Jessup Premier Field #1
Sun Coed 4th div UNITED
West Penn United
1 - 7
Java Jaguars
Complete
Jessup Premier Field #1
Sun Coed 3rd div
Nerherders
4 - 1
SWIC
Complete
Jessup Premier Field #1
Sun Coed 4th div UNITED
Canines
5 - 2
Das Boot
Complete
Jessup Premier Field #2
Sun Coed 4th div EAGLES
Pink Panthers
3 - 5
Strictly Platonic
Complete
Jessup Premier Field #1
Sun Coed 3rd div
Mad Cow
9 - 3
Jigglypuffs
Complete
Jessup Premier Field #2
Sun Coed 2nd div
Green Hornets
3 - 7
Blue Wings
Complete
Jessup Premier Field #1
Sun Coed 2nd div
Barcelona
4 - 4
Spartan FC
Complete
Jessup Premier Field #2
Sun Coed 2nd div
Unstoppable FC
9 - 3
Over
Complete
Jessup Premier Field #1
Sun Coed 3rd div
TC Youth
4 - 2
Montauk Monsters
Complete
Jessup Premier Field #2
Sun Coed 3rd div
Nakama
6 - 6
Vous Crew
Complete
Jessup Premier Field #1
Sun Coed 4th div UNITED
Triple B
4 - 5
Smashers
Complete
Jessup Premier Field #2
Sun Coed 4th div EAGLES
Family Ties
8 - 3
tocarspa.com
Complete
Jessup Premier Field #1
Sun Coed 4th div EAGLES
Savage Spirit
3 - 4
Columbia I.S.
Complete
Jessup Premier Field #2
Sun Coed 2nd div
Chelsea FC
2 - 8
The Coaches
Complete
Jessup Premier Field #1
Sun Coed 4th div EAGLES
Window Lickers
4 - 5
Franks and Beans
Complete
Jessup Premier Field #2
Calendar
<
December 2015
>
S
M
T
W
T
F
S
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Events on Sunday, December 20, 2015
8:00 AM
3:00 PM
SDI Winter 1 Youth Sat/Sun League (Sat. 11/21 - Sun. 1/24)
SD1 Jessup Premier Field 1
8:00 AM
3:00 PM
SDI Winter 1 Youth Sat/Sun League (Sat. 11/21 - Sun. 1/24)
SD1 Jessup Premier Field 2
10:00 AM
3:00 PM
SDA Sunday Clinics Winter I (Ages: 3-11) (10AM-3PM)
SD1 Jessup 5v5 Field 3
11:00 AM
6:00 PM
SDII Winter 1 Youth Sat/Sun League (SAT 11/21-SUNDAY 1/24)
SD2 Harmans Premier Field 5
12:00 PM
6:00 PM
SDII Winter 1 Youth Sat/Sun League (SAT 11/21-SUNDAY 1/24)
SD2 Harmans Premier Field 4
3:00 PM
8:00 PM
SDI Sun Coed 2nd div
SD1 Jessup Premier Field 1
5:00 PM
9:00 PM
SDI Sun Coed 4th Eagles
SD1 Jessup Premier Field 2
6:00 PM
8:00 PM
SDII Sun Coed 3rd div GOLD
SD2 Harmans Premier Field 4
6:00 PM
8:00 PM
SDII Sun Coed 4th EAGLES
SD2 Harmans Premier Field 5
8:00 PM
12:00 AM
SDI Sun Coed 3rd div
SD1 Jessup Premier Field 1
8:00 PM
12:00 AM
SDII Sun Coed 3rd div SILVER
SD2 Harmans Premier Field 4
8:00 PM
12:00 AM
SDII Sun Coed 4th UNITED
SD2 Harmans Premier Field 5
9:00 PM
12:00 AM
SDI Sun Coed 4th United
SD1 Jessup Premier Field 2