Login
Home
Sign Up
Leagues
Tournaments
Classes / Clinics
Drop-In / Pickup
Schedule
Classifieds
Feedback
Links
About Us
Contact Us
Schedule of Games
Games on Sunday, March 1, 2020
<
March 2020
>
S
M
T
W
T
F
S
23
24
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
League
Home
Away
Time/Status
Venue
Officials
Youth (WINTER 2) SD1 SAT/SUN 2008 Boys BRONZE
2008 Thunder Celtic
3 - 2
2008 HES Revolution
Complete
Jessup Premier Field #2
Youth (WINTER 2) SD1 SAT/SUN 2007 Girls GOLD/SLVR
2008 A3 Arsenal Panthers
5 - 3
2007 CiTY Courage
Complete
Jessup Premier Field #1
Youth (WINTER 2) SD1 SAT/SUN 2007 Girls GOLD/SLVR
2008 SAC Premier Blue
5 - 1
2007 Central Carroll Wildfire
Complete
Jessup Premier Field #2
Youth (WINTER 2) SD1 SAT/SUN 2007 Girls GOLD/SLVR
2007 CSA Flames
3 - 1
2008 SAC Premier White
Complete
Jessup Premier Field #1
Youth (WINTER 2) SD1 SAT/SUN 2009 Boys GOLD
2009 A3 Aston Villa
3 - 0
2009 A3 Juventus
Complete
Jessup Premier Field #2
Youth (WINTER 2) SD1 SAT/SUN 2007 Boys GOLD
2007 United
3 - (Forfeit) 0
2007 Severna Park Green
Complete
Jessup Premier Field #2
Youth (WINTER 2) SD1 SAT/SUN 2009 Boys GOLD
2009 Annapolis Leyendas
2 - 4
2009 SA/DMV GAINDES
Complete
Jessup Premier Field #2
Youth (WINTER 2) SD1 SAT/SUN 2007 Girls GOLD/SLVR
2007 Pasadena SC Bulldogs
3 - 1
2008 A3 Oxford
Complete
Jessup Premier Field #2
Youth (WINTER 2) SD1 SAT/SUN 2009 Boys GOLD
2009 Broadneck Bandits Premier
10 - 2
2009 LCFIA Ramos
Complete
Jessup Premier Field #1
Youth (WINTER 2) SD1 SAT/SUN 2009 Boys SILVER
2009 SAC United Gold
3 - 4
2010 Pasadena Prime
Complete
Jessup Premier Field #2
Youth (WINTER 2) SD1 SAT/SUN 2007 Girls BRONZE
Glen Burnie Avengers
1 - 1
Blue Jays
Complete
Jessup Premier Field #1
Youth (WINTER 2) SD1 SAT/SUN 2009 Boys SILVER
2009 Ellicott City Black
4 - 0
2009 Thunder PSV
Complete
Jessup Premier Field #2
Sun Coed 4th div United
About to Get Messi
0 - 5
Pink Panthers
Complete
Jessup Premier Field #2
Sun Coed 3rd div
Peteneros
2 - 5
Nerfherders
Complete
Jessup Premier Field #2
Sun Coed 4th div United
Aerials
2 - 10
Savage Spirit
Complete
Jessup Premier Field #1
Sun Coed 3rd div
Cowabunga
6 - 1
Jigglypuffs
Complete
Jessup Premier Field #2
Sun Coed 3rd div
The DP
4 - 6
Honduras
Complete
Jessup Premier Field #1
Sun Coed 2nd div
Blue Wings
5 - 8
Liverpool FC
Complete
Jessup Premier Field #2
Sun Coed 2nd div
Over
5 - 3
Unstoppable FC
Complete
Jessup Premier Field #1
Sun Coed 4th div Eagles
Strictly Platonic
6 - 3
Redbull
Complete
Jessup Premier Field #2
Sun Coed 2nd div
Club Atletico River Plate
8 - 5
Victoria FC
Complete
Jessup Premier Field #1
Sun Coed 4th div Eagles
Eightville FC
6 - 2
R2D4
Complete
Jessup Premier Field #2
Sun Coed 4th div United
Aztecas
6 - 2
Java Jaguars
Complete
Jessup Premier Field #1
Sun Coed 3rd div
Divide By Zero
8 - 3
Nakama
Complete
Jessup Premier Field #2
Sun Coed 4th div United
Net Six and Chill
3 - (Forfeit) 0
SWIC
Complete
Jessup Premier Field #1
Sun Coed 4th div Eagles
Contract Killers
3 - 10
Trivets
Complete
Jessup Premier Field #2
Calendar
<
March 2020
>
S
M
T
W
T
F
S
23
24
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
Events on Sunday, March 1, 2020
3:00 PM
8:00 PM
SDI Sun Coed 3rd div
SD1 Jessup Premier Field 2
5:00 PM
9:00 PM
SDI Sun Coed 2nd div
SD1 Jessup Premier Field 1
5:00 PM
12:00 AM
SDII Sun Coed Open
SD2 Harmans Premier Field 4
5:00 PM
11:00 PM
SDII Sun Coed Open
SD2 Harmans Premier Field 5
8:00 PM
11:00 PM
SDI Sun Coed 4th div United
SD1 Jessup Premier Field 2
9:00 PM
11:00 PM
SDI Sun Coed 4th div Eagles
SD1 Jessup Premier Field 1