Schedule of Games
Games on Saturday, January 15, 2022
LeagueHome AwayTime/StatusVenueOfficials
Youth (WINTER 1) 2021 SD1 SAT/SUN 2009 Boys Bronze 2009 Academia de Glen Burnie Bulldogs P 2009 PSC Propulsion Postponed Jessup Premier Field #1  
Youth (WINTER 1) 2021 SD1 SAT/SUN 2010 Boys Bronze 2010 BSC Raptors 1 - 9 2010 PSC United Complete Jessup Premier Field #1  
Youth (WINTER 1) 2021 SD1 SAT/SUN 2008 Boys Silver 2008 Baltimore Celtic South Arrey 0 - 3 2008 Severna Park Premiere Green Omega Complete Jessup Premier Field #2  
Youth (WINTER 1) 2021 SD1 SAT/SUN 2010 Boys Silver 2010 SDFC Elite 5 - 3 2010 Brasil FC Complete Jessup Premier Field #1  
Youth (WINTER 1) 2021 SD1 SAT/SUN 2009 Boys Silver 2009 Las Aguilas 5 - 1 2009 FC USA Red Complete Jessup Premier Field #2  
Youth (WINTER 1) 2021 SD1 SAT/SUN 2010 Boys Silver 2010 FSA Dragons 3 - 4 2010 Cassa Complete Jessup Premier Field #1  
Youth (WINTER 1) 2021 SD1 SAT/SUN 2010 Boys Silver 2010 Dreamers FC 6 - 3 2010 ASA Lions Complete Jessup Premier Field #2  
Youth (WINTER 1) 2021 SD1 SAT/SUN 2010 Boys Bronze 2010 CiTY Black 4 - 1 2010 Fusion FC Complete Jessup Premier Field #1  
Youth (WINTER 1) 2021 SD1 SAT/SUN 2009 Boys Silver 2009 Catonsville Cobras Blue 7 - 1 2009 ASA Attack Complete Jessup Premier Field #2  
Youth (WINTER 1) 2021 SD1 SAT/SUN 2008 Boys Silver 2008 IFK MD 1 - 9 2008 Baltimore Celtic South Arrey Complete Jessup Premier Field #1  
Youth (WINTER 1) 2021 SD1 SAT/SUN 2008 Boys Silver 2008 HES Vipers Red 2 - 4 2008 Baltimore Celtic South Henderson Complete Jessup Premier Field #2  
Youth (WINTER 1) 2021 SD1 SAT/SUN 2008 Boys Silver 2008 HES Vipers Black 1 - 6 2008 Celtic South Pre ECNL Complete Jessup Premier Field #1  
Youth (WINTER 1) 2021 SD1 SAT/SUN 2008 Boys Silver 2008 Severna Park Premiere Green Omega 2 - 5 2008 Dreamers FC Complete Jessup Premier Field #2  
Youth (WINTER 1) 2021 SD1 SAT/SUN 2008 Boys Silver 2008 Maryland International 7 - 3 2008 Severna Park Premiere Green Alpha Complete Jessup Premier Field #1  
Youth (WINTER 1) 2021 SD1 SAT/SUN 2010 Boys Bronze 2010 Laurel Eagles 3 - 2 2010 Academia de Glen Burnie Eagles Complete Jessup Premier Field #2  
Youth (WINTER 1) 2021 SD1 SAT/SUN 07/08 Girls SLVR 2008 DL Sting 0 - 3 2007 Blue Jays Complete Jessup Premier Field #1  
Youth (WINTER 1) 2021 SD1 SAT/SUN 2009 Boys Bronze 2009 HES Titans 3 - 0 2009 Griffins Complete Jessup Premier Field #2  
Youth (WINTER 1) 2021 SD1 SAT/SUN 2009 Boys Bronze 2009 LF United 7 - 1 2009 Brasil FC Complete Jessup Premier Field #1  
Youth (WINTER 1) 2021 SD1 SAT/SUN 2009 Boys Bronze 2009 Laurel Tigers 0 - 4 2009 Aviators Complete Jessup Premier Field #2  
Youth (WINTER 1) 2021 SD1 SAT/SUN 2009 Boys Gold 2009 FC SD 10 - 2 2009 Catonsville Cobras Gold Complete Jessup Premier Field #2  
Youth (WINTER 1) 2021 SD1 SAT/SUN 2009 Boys Gold 2009 Juve White 0 - 3 2009 Juve Blue Complete Jessup Premier Field #1  
Youth (WINTER 1) 2021 SD1 SAT/SUN 2009 Boys Gold 2010 BPB Revolution 2 - 2 2009 Superior FC Complete Jessup Premier Field #2  
Youth (WINTER 1) 2021 SD1 SAT/SUN 2010 Boys Bronze 2010 Fletcher's Fury 9 - 1 2010 SDFC Premier Complete Jessup Premier Field #1  
Sat Mens Open 2nd div Rogue FC 9 - 1 Atletico Marte Complete Jessup Premier Field #1  
Sat Mens Open 2nd div CD Aguila 3 - 0 S.C Quetzal Complete Jessup Premier Field #2  
Sat Mens Open Super Liga Deportivo Limeno 1 - 6 Portugal FC Complete Jessup Premier Field #1  
Sat Mens Open 1st div Chopped FC 6 - 2 Small Turf Complete Jessup Premier Field #2  
Sat Mens Open 2nd div Abejitas FC 3 - 3 Deportivo San Pedro Complete Jessup Premier Field #1  
Sat Mens Open 2nd div Amanco FC 3 - 12 Deportivo Catrachos Complete Jessup Premier Field #2  
Sat Mens Open 1st div Liverpool 2 - 6 Inter FC Complete Jessup Premier Field #1  
Sat Mens Open Super Liga Sal y Mar 7 - 2 Internacional Complete Jessup Premier Field #2  
Sat Mens Open Super Liga Arsenal 7 - 4 Manchester United Complete Jessup Premier Field #1  
Sat Mens Open 1st div Los Cuervos 5 - 4 The Warriors INTL Complete Jessup Premier Field #2  
Sat Mens Open 2nd div Athletic United 8 - 3 Doka Complete Jessup Premier Field #1  
Sat Mens Open Super Liga Unstoppable FC 9 - 3 Real Espana Complete Jessup Premier Field #2  
Sat Mens Open 1st div Gerardo Barrios FC 3 - 3 Atletico RSA Complete Jessup Premier Field #1  
Sat Mens Open 1st div Athletico Junior’s 6 - 3 The Hammers Complete Jessup Premier Field #2  

  Events on Saturday, January 15, 2022
6:00 PM12:00 AMSDI Sat Mens OpenSD1 Premier Field 1
6:00 PM12:00 AMSDI Sat Mens OpenSD1 Premier Field 2
6:00 PM12:00 AMSDII Sat Mens OpenSD2 Premier Field 4
7:00 PM11:00 PMSDII Sat Mens OpenSD2 Premier Field 5