Login
Home
Sign Up
Leagues
Tournaments
Classes / Clinics
Drop-In / Pickup
Schedule
Classifieds
Feedback
Links
About Us
Contact Us
Schedule of Games
Games on Sunday, October 30, 2016
<
October 2016
>
S
M
T
W
T
F
S
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
League
Home
Away
Time/Status
Venue
Officials
Sun Coed 3rd div
Smashers
7 - 8
Nakama
Complete
Jessup Premier Field #2
Sun Coed 4th div EAGLES
Pink Panthers
7 - 4
Java Jaguars
Complete
Jessup Premier Field #2
Sun Coed 4th div UNITED
Savage Spirit
4 - 7
Shekkis
Complete
Jessup Premier Field #1
Sun Coed 4th div EAGLES
Family Ties
5 - 4
West Penn United
Complete
Jessup Premier Field #2
Sun Coed 4th div EAGLES
The Dream Team
2 - 8
Strictly Platonic
Complete
Jessup Premier Field #1
Sun Coed 2nd div
Spartan FC
5 - 2
Over
Complete
Jessup Premier Field #2
Sun Coed 4th div UNITED
Aerials
1 - 5
Divide By Zero
Complete
Jessup Premier Field #1
Sun Coed 3rd div
The DP
4 - 7
Nerherders
Complete
Jessup Premier Field #2
Sun Coed 2nd div
Unstoppable FC
2 - 6
Jogo Bonito
Complete
Jessup Premier Field #1
Sun Coed 4th div UNITED
Relegated Again
3 - 5
R2D4
Complete
Jessup Premier Field #2
Sun Coed 4th div EAGLES
Canines
7 - 1
Triple B
Complete
Jessup Premier Field #1
Sun Coed 3rd div
Cowabunga
9 - 5
Window Lickers
Complete
Jessup Premier Field #2
Sun Coed 4th div UNITED
Rice and Beans
4 - 3
Galaxy
Complete
Jessup Premier Field #1
Sun Coed 2nd div
Blue Wings
3 - 5
Victoria FC
Complete
Jessup Premier Field #2
Sun Coed 2nd div
Jigglypuffs
(Forfeit) 0 - 3
The Magnolia and Chill
Complete
Jessup Premier Field #1
Sun Coed 4th div UNITED
SWIC
7 - 5
Dragons
Complete
Jessup Premier Field #2
Calendar
<
October 2016
>
S
M
T
W
T
F
S
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
Events on Sunday, October 30, 2016
10:00 AM
3:00 PM
SDA SUNDAY Youth Clinics - FALL (Ages: 3-11)
SD1 Jessup 5v5 Field 3
3:00 PM
9:00 PM
SDI Sun Coed 3rd div
SD1 Jessup Premier Field 2
5:00 PM
8:00 PM
SDI Sun Coed 2nd div
SD1 Jessup Premier Field 1
5:00 PM
8:00 PM
SDII Sun Coed 3rd Gold
SD2 Harmans Premier Field 4
5:00 PM
8:00 PM
SDII Sun Coed 4th Eagles
SD2 Harmans Premier Field 5
8:00 PM
12:00 AM
SDI Sun Coed 4th Eagles
SD1 Jessup Premier Field 1
8:00 PM
11:00 PM
SDII Sun Coed 3rd Silver
SD2 Harmans Premier Field 4
8:00 PM
10:00 PM
SDII Sun Coed 4th United
SD2 Harmans Premier Field 5
9:00 PM
12:00 AM
SDI Sun Coed 4th United
SD1 Jessup Premier Field 2