Login
Home
Sign Up
Leagues
Tournaments
Classes / Clinics
Drop-In / Pickup
Schedule
Classifieds
Feedback
Links
About Us
Contact Us
Schedule of Games
Games on Sunday, April 30, 2017
<
April 2017
>
S
M
T
W
T
F
S
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
League
Home
Away
Time/Status
Venue
Officials
Sun Coed 2nd div
Jogo Bonito
(Forfeit) 0 - 3
Nerherders
Complete
Jessup Premier Field #2
Sun Coed 4th div UNITED
Aerials
4 - 9
Savage Spirit
Complete
Jessup Premier Field #2
Sun Coed 3rd div
Cowabunga
7 - 4
Window Lickers
Complete
Jessup Premier Field #1
Sun Coed 4th div UNITED
Triple B
6 - 9
R2D4
Complete
Jessup Premier Field #2
Sun Coed 4th div EAGLES
Divide By Zero
2 - 3
Canines
Complete
Jessup Premier Field #1
Sun Coed 3rd div
Pink Panthers
3 - (Forfeit) 0
The DP
Complete
Jessup Premier Field #2
Sun Coed 2nd div
Trivits
3 - 6
Blue Wings
Complete
Jessup Premier Field #1
Sun Coed 4th div UNITED
Kentucky FC
3 - 6
Relegated Again
Complete
Jessup Premier Field #2
Sun Coed 4th div UNITED
Wallbangers
2 - 7
Galaxy
Complete
Jessup Premier Field #1
Sun Coed 4th div EAGLES
Shekkis
9 - 2
Smashers
Complete
Jessup Premier Field #2
Sun Coed 4th div EAGLES
Warriors
3 - 3
Java Jaguars
Complete
Jessup Premier Field #1
Sun Coed 2nd div
Unstoppable FC
2 - 3
Over
Complete
Jessup Premier Field #2
Sun Coed 4th div UNITED
Bayern Eunichs
0 - 3
SWIC
Complete
Jessup Premier Field #1
Sun Coed 4th div EAGLES
Oh Jax!
6 - 3
Strictly Platonic
Complete
Jessup Premier Field #2
Sun Coed 2nd div
Jigglypuffs
(Forfeit) 0 - 3
Victoria FC
Complete
Jessup Premier Field #1
Sun Coed 3rd div
Nakama
3 - 6
Family Ties
Complete
Jessup Premier Field #2
Calendar
<
April 2017
>
S
M
T
W
T
F
S
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
Events on Sunday, April 30, 2017
10:00 AM
3:00 PM
SDFC SPRING Sunday Clinics (Ages 3-11) (10am-3pm) (3/19-5/14)
SD1 Jessup 5v5 Field 3
3:00 PM
9:00 PM
SDI Sun Coed 3rd div
SD1 Jessup Premier Field 2
5:00 PM
8:00 PM
SDI Sun Coed 2nd div
SD1 Jessup Premier Field 1
5:00 PM
8:00 PM
SDII Sun Coed 3rd Gold
SD2 Harmans Premier Field 4
5:00 PM
8:00 PM
SDII Sun Coed 4th Eagles
SD2 Harmans Premier Field 5
8:00 PM
12:00 AM
SDI Sun Coed 4th Eagles
SD1 Jessup Premier Field 1
8:00 PM
11:00 PM
SDII Sun Coed 3rd Silver
SD2 Harmans Premier Field 4
9:00 PM
12:00 AM
SDI Sun Coed 4th United
SD1 Jessup Premier Field 2